Blogi: Fan fick

Status: Zakończony
M&A: Naruto
Kategoria: KakaSaku, OC
Gatunek: przygodowe, komedia, romans, dramat, wątki +16
Informacje dodatkowe: Rozdziały są poprawiane, dlatego też nie jesteście wstanie ujrzeć ich tam w komplecie.
Fabuła: Sakura i Naruto zostali wysłani przez Tsunade na misję infiltracyjną, która miała wyjąć z ich młodego życia aż trzy lata. Los sprawił jednak, że udało im się wrócić nieco wcześniej, po drodze spotykając pewnego kocura i okropną ulewę. Po dotarciu do Konohy, kierują się prosto do Piątej Hokage, gdzie już na samym początku wizyty zauważają, że coś jest nie tak.
Po otrzymaniu tragicznych wieści, oboje próbują zachować zimną krew i żyć tak, jak jakby on od nich tego oczekiwał. Jak się jednak po czasie okazuje, życie jeszcze niejednokrotnie zaskoczy młodą Haruno. Ktoś obserwował ją przez całe życie, wychodząc z cienia dopiero po zdjęciu blokującej jej moce pieczęci. Ktoś okaże się żywy i namiesza w jej życiorysie, głowie i sercu. Ktoś ją zniszczy, ktoś uratuje, ktoś czegoś nauczy, ktoś nauczy się czegoś od niej. A ten kocur wcale nie jest taki zwykły. 
Zapraszam do zapoznania się z całkiem dojrzałą historią Sakury Haruno oraz Kakashiego Hatake, którzy być może wzbudzą w was sporo sympatii.


Status: Zakończony
M&A: Naruto
Kategoria: NaruSaku, OC, Świat Rzeczywisty
Gatunek: postapokaliptyczne, przygodowe, romans, horror, dramat, wątki +16
Informacje dodatkowe: Fan fick jest pisany na podstawie filmów 28 dni później oraz 28 tygodni później. Praktycznie większość akcji dzieje się tak, jak w scenariuszu, jednakże pojawiają się rozdziały wymyślone zupełnie przeze mnie. Tak, nie byłam kreatywna. Jednakże miałam przy tym zajebistą frajdę i i tak wielbię tego bloga.
Fabuła: Naruto Uzumaki jest sierżantem w Amerykańskich Siłach Zbrojnych, które zostały wysłane do skażonego przez zarazę Londynu. Od kiedy wspólnie z Kakashim Hatake - dobrym przyjacielem - znajdują się w stolicy Wielkiej Brytani, nie udało im się napotkać żadnej zarażonej osoby. Uzumaki adoruje major Sakurę Haruno, która jest dowódcą jednostki medycznej, jednak dziewczyna jest wiecznie zajęta.
Po 28 tygodniach kwarantanny, powstaje swego rodzaju dystrykt, w którym na nowo osiedlają się ludzie. W tym Shiro i Tanja, pociechy Yamato Tenzou, święcie przekonane o tym, że ich matka jest martwa.
Naruto przyłapuje dzieciaki na ucieczce z dystryktu, co staje się na tyle katastroficzne w skutkach, by doprowadzić ludzkość do zagłady.


Status: Zakończony
M&A: Shingeki no Kyojin, Naruto
Kategoria: Cross-over, OC, Świat Rzeczywisty
Gatunek: dramat, romans, kryminał, wątki +16
Informacje dodatkowe: Choć pomysł połączenia tych dwóch mang wydaje się irracjonalny, całość wyszła całkiem spójna. Nie ukrywam jednak, że można stracić zdrowy rozsądek od nadmiernej ilości intymnych zagrań, w które nie wchodzi żaden seks; od mordobicia, od pecha, od śmierci i innych takich.
Fabuła: Mikasa Ackerman wyprowadza się do Londynu, gdzie rozpoczyna studencką karierę. Już pierwszego dnia wdaje się w bójkę z Sakurą Haruno. Dziewczyna wydaje się być pierwszą lepszą lafiryndą. Robi to, by obronić nieszczęsną, słabą Hinatę, która okazuje się być jej współlokatorką. Tego samego dnia zostaje uratowana przez Kibę Inuzukę, a ten już do samego końca nie daje jej spokoju.
Ackerman, wspólnie ze swoim bratem Levim, przeżyli kiedyś niewyobrażalną tragedię, która wpłynęła na psychikę dziewczyny. Widzi i słyszy ona rzeczy, które objawiają się jedynie dla niej. Przez to wszystko wciąga się w niebezpieczną lawinę wydarzeń; grę pewnej organizacji, która ciągnie za sobą nawet śmiertelne ofiary. Z jednej strony pragnie od tego wszystkiego uciec, jednak w końcu rozumie, że wpadła po uszy; jest uczestniczką zamkniętego kręgu, który pochłania jej bliskich. Powoli odkrywa przeszłość każdego z jej nowych towarzyszy i zaczyna rozumieć, że nie tylko ona doświadczyła tak strasznej tragedii. Postanawia zakończyć istnienie tej organizacji, która czyha na życia młodych ludzi, kosztem własnego życia i po to, by ratować młodszego kuzyna. Nie ma jednak pojęcia, jak wiele przez to utraci.


Status: Nielimitowany
M&A: Shingeki no Kyojin, Naruto, Fairy Tail oraz inne
Kategoria: One-shots
Gatunek: romans, dramat, kryminał, komedia, horror, przygodowe, postapokaliptyczne, hentai
Informacje dodatkowe: Partówki nie są dodawane w równych odstępach czasowych.
Fabuła: Teksty mogą być naprawdę wielowątkowe. Najczęściej są to romanse z udziałem moich ulubionych paringów, ale kto wie, może pojawią się też postacie OC. Lubię mordobicie, co można wykryć we wszystkich moich pracach, więc jeśli tego nie lubisz drogi czytelniku, to... to nie wiem. Przecież nie chcę cię stąd wyrzucić. 


Status: Zakończony
M&A: Fairy Tail
Kategoria: NaLu, Świat Rzeczywisty, Gruvia, Galevy
Gatunek: romans, dramat, kryminał
Informacje dodatkowe: Blog przewodzi głównie historii Lucy i Natsu. Po jego zakończeniu pojawią się tam linki do kilku partówek, dotyczących zapchania pewnych luk fabularnych. Nie, to nie są właściwie luki fabularne, tylko wymagania czytelników, którzy karzą mnie za nie poświęcenie odpowiedniej ilości uwagi innym paringom, halo.
Fabuła: Lucy Heartfilia, pozornie spokojna i uśmiechnięta uczennica tokijskiego liceum, to tak naprawdę członkini tajnej organizacji Fairy Tail. Zadaniem tego ugrupowania jest pozbywanie się ludzi na życzenie zleceniodawców jak i również eliminacja opryszków na własną rękę. Rolą Lucy jest uwodzenie i zwabianie takich ludzi w ręce egzekutorów,a głównie Graya, który jest jej partnerem. Młodzi dołączyli do Fairy Tail, mając ku temu kilka własnych powodów. Ich przeszłość nie jest prosta, za to przepełniona cierpieniem i stratami.
Pewnego dnia, nieoczekiwanie pod ich szkołą pojawia się stary przyjaciel, który z całych sił pragnie wrócić do tego, co było między nimi przed jego zniknięciem. Niestety droga ta okazuje się bardzo ciężka, szczególnie jeśli chodzi o Heartfilię. Powrót Natsu otworzył jej stare rany, a jednocześnie sprowadził na Fairy Tail dodatkowy gniew ich wroga.
Życie tych ludzi staje pod znakiem zapytania, a jedynie Dragneel jest w stanie coś z tym zrobić, powoli odsłaniając przez Lucy całą prawdę.
Czy Heroine zrozumie, kim stał się tak naprawdę?


Status: Trwający
M&A: Naruto
Kategoria: SasuSaku, świat rzeczywisty
Gatunek: romans, dramat, kryminał, postapokaliptyczne, horror
Informacje dodatkowe: Blog będzie miał nie więcej niż 10 rozdziałów. Początkowo miała być to partówka, ale pomysł się nieco rozbudował.
Fabuła: Protokół: Nieumarli to dramatyczna historia rozdzielonych przez wojnę i apokalipsę, młodych ludzi. W przypadku obu stron problem wygląda tak samo: drugie z nich nie żyje.
Ich spokój został zburzony przez nagłe zbombardowanie tokijskiego szpitala. Pośród pacjentów i personelu znajduje się między innymi Sakura Haruno, która jest święcie przekonana, że nie da rady wyjść z tego cało, tak samo jak jej towarzysze. Na szczęście znajduje się tam z nią jej stary przyjaciel, Kakashi Hatake, który będąc w stanie zachować zimną krew, wydostaje na zewnątrz ocalałych. To co napotykają po wyjściu z zawalonego budynku sprawia, że tracą jakiekolwiek nadzieje na ratunek. Haruno nie może sobie wybaczyć tego, co wydarzyło się podczas poranka przed tą katastrofą, kiedy uświadamia sobie, że prawdopodobnie już nigdy nie ujrzy swojego ukochanego.
W międzyczasie w jednostce wojskowej panuje niesamowity ruch. Żołnierze szykują się do nadchodzącej wojny, gotowi oddać swe życia za kraj. Niestety te chęci nie dotyczą Sasuke Uchihy i kilkoro jego towarzyszy. Pragną oni dostać się do swoich bliskich by ich chronić. Niestety, generał Danzou Shimura wydaje bezwzględne rozkazy o zakazie zbliżania się do Tokio. Uważa on, że nikt nie ocalał w katastrofie szpitala, a wszyscy żołnierze mają zmierzać na front. Zdruzgotany Uchiha porzuca wszelkie nadzieje i wraz ze swoimi najbliższymi towarzyszami przejmuje misję infiltracyjną. Oddział Fearless odkrywa jednak przerażającą prawdę. Rozprzestrzeniający się po wyspie wirus zbiera swoje żniwa szybciej, niż walczące między sobą wojska.
Co tak naprawdę ukrywa rząd? Czy Japonia zostanie ostatecznie pochłonięta przez zarażonych i objęta zupełną kwarantanną?
Czy ludzkości grozi eksterminacja?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

CREATED BY
MAYAKO
CREDIT: PHOTO