PROJEKTY

M&A: Naruto
Kategoria: Naruto OC, KakaSaku, Przyszłosć
Gatunek: Romans, Dramat, Komedia
O co chodzi: Anais Destiny to kontynuacja mojego (oficjalnie) pierwszego bloga – Save me, if I become my demons. Choć po jego zakończeniu ogłosiłam, że nawet nie ma takiej możliwości, w mojej głowie zrodził się jednak ten pomysł. Opowiadanie będzie się tyczyć czasów po czwartej wojnie, która w sumie wcale nie zaznała swojego ostatecznego końca. Od jej przerwania minęło siedemnaście lat; na świat przyszła Anais, wilcza dziedziczka, która postawiła sobie w życiu jeden, jedyny cel. Chce sprawić, by jej matka znowu szczerze się uśmiechnęła.
Rzecz jasna pojawią się nowe postacie, wątki, przygody etc.
Osoby, które nie miały styczności z Save Me, a wyrażą zainteresowanie tym blogiem, nie muszą się przejmować. Choć stary blog zostanie poddany przeredagowaniu, na AD pojawi się krótkie streszczenie historii, by każdy mógł zrozumieć niektóre wątki nowego opowiadania.
ALE CZYTANIA SAVE ME NIE ZABRANIAM.
Przewidywany start: po zakończeniu poprawiania Save me


M&A: Fairy Tail
Kategoria: Fairy Tail OC, Nalu
Gatunek: dramat, romans, trochę komedii
O co chodzi: wkrótce!
Przewidywany start: lato 2017


AUTORSKIE
Gatunek: postapokalliptyczne, przygodowe, horror, szczypta miłości też się znajdzie
O co chodzi: wkrótce!
Przewidywany start: nieokreślone


AUTORSKIE
Gatunek: komedia, romans, fantasy
O co chodzi: Arlie Carter to młoda studentka filozofii, która od dziecka boryka się z bardzo ciężkim problemem. Nie jest nim żadna fizyczna, czy też psychiczna choroba, a zwykła klątwa. Dziewczyna od czasów dzieciństwa jest skazana na swego rodzaju samotność; wszystko przez głupią zabawę, której zasad nie dopilnowała. Jej przyjaciel, Averell Walker, który jako jedyny znał prawdę, zmarł w wypadku samochodowym, w którym Arlie również uczestniczyła. Depresja, trwająca prawie rok spowodowała przymusowe powtarzanie ostatniego roku szkoły średniej. Którejś nocy niespodziewanie natyka się na Averella, który okazuje się być duchem. Carter z początku nie chce w to wierzyć, jednak poddaje się niecodziennej rzeczywistości i z pomocą, widzianego tylko przez nią, Walkera, próbuje wygrać ze swoim przeznaczeniem.
Przewidywany start: nieokreślone

Zakładka może zostać zaktualizowana w razie potrzeby.
Ostatnia aktualizacja: 28.05.2016r

2 komentarze: