Linki

Spisy:

Inne:

12 komentarzy:

 1. http://stracone-dusze.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. http://walcze-tylko-dla-siebie.blogspot.com/

  Minął rok od Czwartej Wielkiej Wojny Shinobi podczas której zginęło wielu wspaniałych shinobi. Większość osieroconych dzieci ninja zamieszkuje w sierocińcach w swoich rodzinnych wioskach min. Sunie. Pewnego dnia Temari i jej dwaj młodsi bracia odwiedzają budynek który skrywa wielką tajemnice. W jednym z pokoi mieszka dwanaście dziewczyn o różnych wiekach, charakterach, ale oprócz rodziców łączy ich coś jeszcze... Gaara spotyka tam pewną dziewczynę. Od początku za nią nie przepada ze wzajemnością. Wydarzenia z przeszłości mogą spleść ich drogi. Razem będą musieli rozwikłać pewną tajemnicę i ocalić świat shinobi od totalnej zagłady. Czy połączy ich coś oprócz wspólnego sekretu ?

  OdpowiedzUsuń
 3. http://stracone-dusze.blogspot.com/
  Zapraszam na pierwszy rozdział ^^

  OdpowiedzUsuń
 4. Hej jeśli znajdziesz czas wpadnij do mnie ;)
  http://lisie-opowiesci.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Długo się nad tym zastanawiałam i doszłam do wniosku, że jednak zaryzykuję - proszę, wybacz spam!
  http://nieidealna-tg.blogspot.com/
  Krótki opis fabuły: Policjantce Yuki Jigoku zostaje przydzielony nowy partner, Ken Kaneki. Wkrótce po tym ginie Rize Kamishiro. Jakby tego było, to właśnie Yuki Jigoku zostaje oskarżona o zamordowanie kobiety. Zabiła, czy nie? Jeśli nie, to czy uda jej się oczyścić z zarzutu zabójstwa?
  Jeszcze raz bardzo przepraszam za spam!

  OdpowiedzUsuń
 6. Witaj! Zapraszam serdecznie do wzięcia udziału w wiosennym konkursie na www.rzeka-opowiesci.blogspot.com
  Napisz opowiadanie i wygraj dwie z siedmiu, różnych książek. Dodatkowo można zgarnąć niespodziankę i reklamę bloga. Wejdź na Rzekę Opowieści, aby dowiedzieć się szczegółów.
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 7. po-prostu-tylko-ja.blogspot.com
  Po długiej przerwie znowu coś tam piszę.
  Zapraszam ;-)

  OdpowiedzUsuń
 8. po-prostu-tylko-ja.blogspot.com
  Po długiej przerwie znowu coś tam piszę.
  Zapraszam ;-)

  OdpowiedzUsuń
 9. Dobry wieczór!
  Chcesz poćwiczyć swoje pisarskie umiejętności i przy okazji wygrać książki i upominki? Tak? W takim razie zapraszam Cię serdecznie do nowego konkursu literackiego "Już nie zapomnisz mnie" - www.przedwojenny-konkurs.blogspot.com Wystarczy napisać opowiadanie o dowolnej tematyce do 5 stron i... co dalej? Dowiedz się szczegółów, czytając cały regulamin na blogu. :) Pozdrawiam ciepło!

  OdpowiedzUsuń
 10. Witam!
  Z przyjemnością pragnę zaprosić Cię, byś zgłosił/zgłosiła swoje opowiadanie do Księgi Baśni. Nasz katalog oferuje poradniki, książkowe tygodnie, konkursy oraz wywiady z autorami blogów do nas przynależących.
  Serdecznie zapraszamy,
  Księga Baśni

  OdpowiedzUsuń
 11. Cześć,
  Wprawdzie pisałam do Ciebie na Facebooku, napiszę też tu, bo czasem wiadomości trafiają do folderu "Inne", a myślę, że to istotna sprawa dotycząca przedwojennego konkursu.
  Pisałaś ponad miesiąc temu, iż chcialabyś wystartować w konkursie, ale brak Ci na to czasu. Z przyjemnością powiadamiam Cię, że dalej trwa, przedłużyłam czas do 16 sierpnia. Są nowe, zróżnicowane piosenki do wyboru. Gdybyś była wciąż zainteresowana, zapraszam. :)
  www.przedwojenny-konkurs.blogspot.com
  Pozdrawiam Cię serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 12. Hej, zapraszam do siebie, może opowiadanie przypadnie Ci do gustu :) - https://wojnauczuc.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

CREATED BY
MAYAKO
CREDIT: PHOTO